Ворог продовжує підступні атаки. Сьогодні вранці по Дніпру росіяни спрямували ракети і ударні БпЛА.
На жаль, без наслідків не минулося. Троє людей загинули. Попередньо, 18 постраждалих. Серед них – 14-річна дівчинка.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Сталося кілька пожеж. Є руйнування.
Постраждало середмістя. Зокрема ТРЦ “Аполло”, який вже був атакований російської ракетою у грудні 2023 року.
Оприлюднено кілька фото наслідків сьогоднішнього удару росіян по Дніпру.
Як інформує міськрада, на місці вже працюють комунальні служби. Це бригада з 15 осіб та 3 одиниці спецтехніки. Комунальники прибирають сміття та уламки з проїжджої частини та тротуарів.
Вулицю Макарова перекрили. В результаті автобуси поки що курсуватимуть по-іншому. Йдеться про маршрути №34, №87А, №87Б, №106, №146А, №146Б, №155 та №156.
Як повідомили у Повітряних силах ЗСУ, вранці 3 липня противник завдав удару 3-ма крилатими ракетами наземного базування «Іскандер-К», 4-ма керованими авіаційними ракетами Х-59 та 5-ма ударними БпЛА типу «Shahed». Основний напрямок удару – Дніпропетровщина.
Силами та засобами зенітних ракетних військ Повітряних Сил збито 11 повітряних цілей:
- 1 крилату ракету «Іскандер-К»;
- 4 керовані авіаційні ракети Х-59;
- 5 ударних БпЛА «Shahed-131/136»;
- 1 БпЛА ОТР «Орлан-10».
Раніше “Особи” також писали: У Нікополі через обстріл загинули дві жінки.




























