Ювенальні прокурори Слобожанської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Дніпра за грубе порушення законодавства про працю щодо неповнолітніх та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Розслідування встановило, що обвинувачений, не забезпечивши належного оформлення трудових відносин, залучив до будівництва приватного будинку трьох неповнолітніх хлопців.
Під час виконання будівельних робіт з підвищеною небезпекою відбулося обвалення землі та падіння бетонної плити, яка придавила одного із неповнолітніх.
Від отриманих тілесних ушкоджень хлопець помер.
Раніше “Особи” також писали: Дніпропетровській райсуд очолила рекордсменка з актуальних судів.



















