Новини

Четверо мешканців Дніпропетровщини, які стали жертвами торгівлі людьми, отримали матеріальну допомогу

У 2024 році до управління соціальної та ветеранської політики Криворізької РВА надійшло чотири заяви від осіб, які постраждали від торгівлі людьми. 

811Переглядів

Троє з жертв торгівлі людьми є мешканцями Криворізької міської громади, ще одна — з Лозуватської сільської громади.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на місцеву адміністрацію.

Усі постраждалі отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 32,3 тис. грн. Крім того, у районі функціонує 14 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та створено чотири спеціалізовані служби первинного консультування.

Також в Україні діє Урядова гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насильству. За номером 1547 можна цілодобово і безкоштовно отримати консультацію та допомогу у складних життєвих обставинах.

Раніше “Особи” також сповіщали: Жителька Кривого Рогу переправляла за кордон молодих дівчат для заняття проституцією.

Залишити відповідь