На Invictus Games Дніпропетровщину представлятимуть Вʼячеслав Кайстро, Владислав Капканець, Демʼян Дудля та Руслан Сергійчук. Останні двоє – амбасадори проєкту #ТитаниUA
Про це поінформував начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, який особисто опікується проєктом #ТитаниUA.
Хлопці братимуть участь у змаганнях з плавання, легкої атлетики та стрільби з лука. Та долучаться до командних видів спорту – баскетболу та волейболу сидячи. Спробують й зимові ігри – керлінг, скелетон, лижні перегони та сноубординг.
«Синьо-жовта» команда у 2025 році матиме найчисельніший склад у своїй історії – 35 учасників. Свою силу та міць наші демонструватимуть в лютому в Канаді. Тож вболіваймо, – зазначає Лисак.
Нагадаємо, що Україну на Олімпійських іграх представлятимуть 14 спортсменів з Дніпропетровщини.
Раніше “Особи” також інформували: Спортсмени Дніпропетровщини вшанували пам’ять Олега Кравченка та підтримали ЗСУ щорічним турніром з тяги.

























