Новини

Цього року 243 ветерани з Дніпропетровщини зможуть отримати житло

Для цього Дніпропетровська область отримає субвенцію з держбюджету.

217Переглядів

З держбюджету Дніпропетровській області на ці потреби виділено субвенцію – 525,3 млн грн, що становить 48,3% від загальної потреби.

Про це поінформував голова обласної ради Микола Лукашук.

Серед тих, хто стане власниками нових осель, – наші переселенці, які захищали Україну, ветерани з інвалідністю та учасники бойових дій за кордоном, – зазначив Лукашук.

Детальну інформацію, як ветеранам отримати житло або грошову компенсацію за нього, можна знайти на офіційних ресурсах – на сайті Міністерства у справах ветеранів та інших урядових порталах.

За словами Лукашука, він вірить, що

“завдяки спільним зусиллям ми зможемо створити для наших захисників та захисниць гідні умови життя, як належну подяку за їхню самовідданість та мужність”.

Раніше “Особи” також писали: Дніпропетровська ОВА і благодійна організація «Надія і житло для дітей» підписали меморандум.

Залишити відповідь