Новини

Цьогоріч «евакуаційні» виплати від МОМ отримали майже 1 тис мешканців Дніпропетровщини

У 2024 році майже 1 тисяча людей, які евакуювалися до Дніпропетровщини, отримали виплати від МОМ.

249Переглядів

Проєкт з підтримки евакуйованих цивільних стартував за ініціативи Мінреантергіції. До нього долучилися МОМ, Укрпошта, ОВА. Переселенці, які евакуювалися з “гарячих” точок отримали по 3600 гривень.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Проєкт з підтримки переселенців був розрахований на півроку, натомість діяв довше – до 7 липня 2024-го. За цей час загалом надали грошову допомогу понад 16 тис. людей на суму близько 60 млн грн.

Зараз кошти вже вичерпано. Втім, будуть вестися перемовини, аби поновити їх у майбутньому. Адже проєкт став прикладом успішної співпраці всіх його учасників.

Раніше “Особи” також писали: “Колишні волонтери обікрали Червоний Хрест у Києві на 3,6 млн грн”.

Залишити відповідь