Новини

Депутати Дніпропетровської облради передали 15 млн грн на підтримку ЗСУ

Депутати Дніпропетровської обласної ради спрямували частину коштів своїх депутатських субвенцій на допомогу військовим. Наразі це майже 15 млн грн.

292Переглядів

Кошти передбачені на придбання квадрокоптерів Mavic, автомобілів, засобів радіоелектронної боротьби, автозапчастин, ремонт військової техніки, тощо.

Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.

Він також подякував депутатам за активну позицію та плідну роботу.

Низький уклін Захисникам і Захисницям, які сьогодні ціною власного життя боронять Україну від ворога! – пише Лукашук.

Очільник обласної ради також оприлюднив фото раніше придбаної допомоги, яка допоможе бити ворога на фронті.

Також “Особи” писали: Військові найбільше хочуть навчатися роботі з безпілотними системами — результати опитування.

Залишити відповідь