Так, українці, які опалюють будинки вугіллям, дровами чи іншим твердим паливом, отримають субсидію у розмірі до 21 000 гривень. Програма охопить близько 500 000 українських родин.
Про це Денис Шмигаль заявив під час засідання уряду.
За його словами, за жовтень українцям вже було нараховано 1,4 мільярда житлових субсидій, а також пільг.
“Загалом за 10 місяців цього року – близько 29,6 млрд грн було нараховано й виплачено українцям. Діє спрощений порядок оформлення субсидій, працює автоматичне перепризначення для тих, хто отримував субсидію протягом неопалювального сезону”, – додав він.
Раніше “Особи” також писали: “Медичні та освітні заклади Дніпропетровщини отримали допомогу від благодійників”.




















1 коментар