Новини

Для представників місцевого самоврядування проведуть тренінг

Учасникам розкажуть, як реалізовувати спільні проєкти, залучати грантове фінансування та міжнародну технічну допомогу для розвитку і відновлення громад.

354Переглядів

Спеціалістів органів місцевого самоврядування запрошують на тренінг «Співпраця органів місцевого самоврядування та громадських організацій для реалізації проєктів розвитку та відновлення громад», який відбудеться 18 грудня.

Про це повідомляє сайт “Децентралізація”.

Захід відбудеться оффлайн у Києві, 18 грудня з 10:00 до 17:00. Реєстрація триває до 9 грудня.

Учасники забезпечуються, в разі потреби, проживанням (1 доба), харчуванням та роздатковими матеріалами, також відшкодовується вартість проїзду за наявності квитків (автобус, поїзд – вагони не вище класу купе або 2 класу Інтерсіті).

Тренінг орієнтований на відповідальних за розробку та реалізацію стратегій економічного розвитку громади, залучення інвестицій, співпрацю з міжнародними партнерами, налагодження комунікації між місцевою владою та громадськими організаціями, а також управління зв’язками з громадськістю.

Мета – надання учасникам практичних знань і навичок щодо механізмів співпраці органів місцевого самоврядування з громадським сектором. Зокрема, учасники дізнаються, як реалізовувати спільні проєкти, залучати грантове фінансування та міжнародну технічну допомогу для розвитку і відновлення громад.

До участі у тренінгу буде сформована група з 20 осіб. При формуванні групи враховуватимуться:

  • час подачі заявки (чим раніше, тим краще);
  • відповідність посадових обов’язків тематиці навчального заходу;
  • участь однієї особи від громади, щоб забезпечити ширше представництво;
  • пріоритетність громад, представники яких раніше не брали участі у подібних тренінгах;
  • гендерний баланс групи.

Для участі необхідно зареєструватися до кінця дня 9 грудня 2024 року за посиланням та отримати підтвердження від організаторів.

Цей тренінг стане гарною можливістю для фахівців органів місцевого самоврядування поглибити свої знання та познайомитися з кращими практиками у сфері розвитку партнерства з громадськими організаціями. Не пропустіть шанс дізнатися більше про сучасні механізми співпраці з громадським сектором і залучення ресурсів для сталого розвитку своєї громади, – зазначають у повідомленні організатори.

Раніше “Особи” такої інформували: Одному з медзакладів Зеленодольської громади передали сонячну електростанцію.

Залишити відповідь