13 червня Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ДніпроОВА оголосив тендер на “Рекламні та маркетингові послуги” (Послуги із розміщення інформації (інформаційних матеріалів, роликів тощо) на телебаченні)”.
Про це йдеться на сторінці відповідного конкурсу на платформі “Prozorro”.
Єдиним учасником та переможцем конкурсу стала ФОП Шуліка Анна Олександрівна. Вона готова за 1 708 500,00 грн розмістити до 31 грудня 2024 року 1005 інформаційних матеріали на телеканалах “ДніпроТВ”, “11 канал” та “Відкритий”.
Хронометраж кожної такої послуги – до 60 секунд.
ФОП Шуліка Анна Олександрівна вже не вперше виграє тендери цього департаменту ДніпроОВА. Раніше Шуліка заробила на інформаційних послугах для інформаційного департаменту обладміністрації 2 млн грн, про що свідчать дані з Опендатабот.
Ця ж ФОП співпрацювала з Дніпровською міськрадою, якій надала послуг на тих же телеканалах на 5,38 млн грн у 2023 році.
У подібних закупівлях, які вже давно використовує філатівська мерія, цікаві такі характерні риси:
- обране вже за умовами конкурсу коло ЗМІ, де має розміщуватися реклама бюджетної установи;
- співпраця з посередником (ФОП або ТОВ), а не безпосередньо з медійними платформами та ЗМІ;
- завищена ціна за послугу, яка б коштувала бюджетній установі нижче, якби конкурс здійснювався за справжніх ринкових умов.
Схоже, ДніпроОВА це ноухау філатівської мерії припало до смаку. Там вирішили піти таким же шляхом. Тому й не дивно, що розпіарена робоча група “Прозорість та підзвітність” при ОВА не помічає корупційних за всіма ознаками рекламних закупівель міськради Дніпра та пов’язаних КП.
Раніше “Особи” також писали: Мерія Філатова роздала 31 мільйон на саморекламу в медіа, спільнотах Facebook та Telegram.




















