Новини

Дніпропетровщина отримала 96 генераторів від міжнародних партнерів

Міжнародні партнери надали Дніпропетровщині допомогу у вигляді потужних генераторів.

162Переглядів

Регіон отримав 96 потужних дизельних генераторів. Їх розподілили між Дніпром і Кривим Рогом. Які підприємства та заклади підсилять обладнанням, визначать вже на місцях.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«ОВА постійно веде перемовини із партнерами щодо альтернативних джерел живлення. Враховуючи підступність ворога, який скеровує зброю на енергетичну інфраструктуру країни, для нас це важливо. Тому раді, що чергова співпраця з іноземними друзями обернулася реальним результатом. Дніпропетровщина отримала 96 дизельних генераторів», – зазначив перший заступник начальника ОВА Юрій Яндульський.

Дніпро отримав 48 генераторів. Вони працюватимуть на критично важливих підприємствах та соціальних об’єктах.

«Дніпро отримав 48 генераторів. Обладнання працюватиме на підприємствах, які забезпечують критичну інфраструктуру міста. Також плануємо використовувати його на соціальних об’єктах. Тих, що допомагають людям вистояти у нелегкі часи», – розповів заступник міського голови Дніпра Ігор Маковцев.

Потужність кожної машини – 50 кВт. Серед плюсів цих генераторів – ощадливе споживання дизельного палива.

Раніше “Особи” також писали: “Дружини та доньки полеглих військових з Дніпропетровщини можуть безкоштовно відпочити на Закарпатті”.

Залишити відповідь