Новини

Дніпропетровщина отримала функціональні ліжка від німецької лікарні

Клініка імені Королеви Луїзи з міста Аахен, що у Німеччині, передала для Дніпропетровської області функціональні ліжка.

384Переглядів

Про це повідомив голова Дніпро ОВА Сергій Лисак.

«Ліжка обладнані пультом керування та підйомним механізмом, щоб пацієнтам було комфортно. А ще – мобільні. На таких хворих зручно возити на обстеження й процедури», – зазначив Лисак.

За словами очільника ОВА, крім ліжок приїхали лікарняні меблі та медичні інструменти від благодійників.

Раніше ми також писали про те, що Дніпропетровський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав гуманітарну допомогу.