Молоді спортсмени Дніпропетровщини стали другими на командному чемпіонаті України з чотириборства серед юнаків та дівчат 2011–2012 років народження.
Про це повідомляє регіональне відділення Національного олімпійського комітету.
Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат проходив 12-13 жовтня в Білій Церкві. Юні атлети та атлетки змагались за програмою чотириборства:
- біг 60 м, стрибки у довжину,
- метання мʼяча (150 г),
- біг 500 м для дівчат,
- біг 600 м – для юнаків.
Переможницею серед дівчат стала спортсменка СДЮСШОР № 3 (Дніпро) Єлизавета Варавкіна, а срібною призеркою — спортсменка ДФКС Аліса Рубан.
Серед СДЮСШОР перше командне місце виборола СДЮСШОР № 3 (Дніпро). За школу змагалися: Гліб Левикін, Назар Хмелевський, Артем Твердоступ, Єлизавета Варавкіна, Ірина Кошулько та Богдана Мустаца.
Раніше “Особи” також інформували: Скелелази з Дніпропетровщини здобули медалі на Чемпіонаті Європи.





















