На Економічному форумі у Польщі представники Дніпропетровщини обговорили розширення співробітництва в економічній сфері, реалізацію спільних освітніх і культурних проєктів. Також – надання гуманітарної підтримки регіону. Також налагоджували діалог з представниками федеральних земель Німеччини: Баварії, Саксонії та Бранденбургу.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Провели ряд зустрічей з представниками партнерського нам регіону. Зокрема, з Головою Сейміку Нижньосілезького воєводства Єжи Покоєм та Віцемаршалом Міхалом Раду та маршалом Нижньосілезького воєводства Павелом Ґанцажем. Акцентували увагу на розширенні співробітництва в економічній сфері, реалізації спільних освітніх і культурних проєктів. Говорили про надання гуманітарної підтримки Дніпропетровщині», – зазначила заступник очільника ОВА Ірина Грицай.
Економічний форум у Польщі — найбільший майданчик для діалогу у Центральній та Східній Європі. Вже понад 30 років туди приїжджають політичні, економічні та соціальні лідери з більш ніж 60 країн світу.
Серед тем цьогорічного форуму: вплив війни на глобальну архітектуру безпеки, плюси та мінуси розвитку штучного інтелекту, економічні виклики в часи криз, баланс між розвитком територій та збереженням навколишнього середовища.
Майстри Музею історії Петриківського розпису та народних ремесел привезли до Польщі виставку. Презентували нематеріальну спадщину ЮНЕСКО, проводили майстер-класи.
Раніше “Особи” також писали: “Міжнародні партнери допоможуть мешканцям Дніпропетровщини утеплитися до зими”.






















