Ці досягнення є результатом високого рівня підготовки спортсменів та підтримки спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1, де тренуються Марія Шейніна та Юлія Діденко.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада.
Марія Шейніна здобула дві медалі: золото у вправі ГП-6 та срібло у вправі ГП мікст.
Андрій Колесніков завоював також дві медалі: золото у вправі ГП мікст та бронзу у вправі ГП-6.
Юлія Діденко принесла додаткову медаль для команди — бронзу у вправі ГП мікст.
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпропетровщини стали призерами всеукраїнських змагань з настільного тенісу.






















