Новини

Дніпровську блогерку Алхім оштрафували на 4,8 мільйона гривень

Анну Алхім оштрафували за розміщення реклами азартних ігор у соцмережах.

196Переглядів

За українським законодавством реклама азартних ігор у соцмережах заборонена та тягне за собою адміністративну відповідальність. Штрафи більше заробітків повинні відбити бажання у великих інфлюєнсерів займатися такою діяльністю.

Про це повідомив Голова Державного агентства України ПлейСіті Геннадій Новіков.

“Анну Алхім оштрафували за розміщення реклами азартних ігор у соцмережах. Команда PlayСity виявила у контенті блогерки просування азарту. Реклама в соцмережах блогерів є прямим порушенням законодавства”, – написав він у Facebook.

“Для когось це може виглядати як “звичайна реклама”, але насправді — це історія про відповідальність. Про те, що на інфлюенсерів подібного рівня підписані сотні тисяч людей, і довіра аудиторії не повинна ставати інструментом для залучення до азартних ігор”, – зазначив він.

“Сподіваюсь це буде сигналом усім, хто працює з великою аудиторією: пряма чи прихована реклама азартних ігор у соцмережах заборонена. І ми будемо реагувати на кожен випадок, незалежно від імен та масштабів”, – додав Новіков.

У травні цього року Національна поліція відкрила кримінальне провадження проти скандальної блогерки Анни Алхім, її підозрюють у розпалюванні національної ворожнечі. Влітку вона повідомила, що залишає Україну та переїжджає у Дубай.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпропетровщина — лідер за кількістю боргів по штрафах за порушення ПДР.

Залишити відповідь