Нагадаємо, що 23 квітня 2024 року правоохоронці затримали 19-річну жінку при передачі коштів. Як з’ясувалося, купити сина вона запропонувала своїй знайомій та домовилась з нею про зустріч.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Далі взяла дитину та прийшла на визначене місце, де “продала” хлопчика за мільйон гривень. За її словами, вона не хотіла доглядати за сином, тому вирішила його позбутися. На отримані гроші планувала відкрити власний бізнес.
Злочин задокументували поліцейські управління міграційної поліції та слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області у співпраці з управлінням кримінального аналізу. Жінці вручили повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).
Раніше “Особи” також сповіщали: Криворіжці намагалися незаконно доправити до США опудала рідкісних морських черепах.




















