Новини

Дніпрянка Євгенія Казбекова здобула “бронзу” на змаганнях зі скелелазіння в Саудівській Аравії

Спортсменка з Дніпра Євгенія Казбекова здобула "бронзу" на змаганнях зі скелелазіння в Саудівській Аравії.

240Переглядів

Змагання “NEOM IFSC MASTERS 2024” проходили 10-13 листопада у місті Неом у Саудівській Аравії.

Про це йдеться на сторінці в Telegram НОК у Дніпропетровській області.

Євгенія Казбекова подолала три з чотирьох боулдерингових проблем. На проходження кожної з проблем надавалось дві хвилини.

“Це неймовірне відчуття! Я дуже пишаюся своїм виступом і отримала масу задоволення! Я була налаштована на інше, ніж те, що побачила у півфіналі; це було схоже на одну велику спробу пролазу”, — сказала вона.

Раніше “Особи” також сповіщали: Тхеквондистка з Дніпра стала призеркою чемпіонату Європи серед дітей.

Залишити відповідь