Новини

Дніпряни на чемпіонаті України з легкої атлетики здобули медалі

Учні фахового коледжу спорту Дніпропетровської обласної ради здобули медалі всіх ґатунків на чемпіонаті України з легкої атлетики

274Переглядів

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній раді.

Чемпіонат України з легкої атлетики проводили серед дорослих та молоді у Києві.

Володимир Коваленко та Владислав Водяний зайняли 2 місця серед молоді у складі естафети 4 по 400 метрів.

Золото серед юнаків і дівчат 2007-2008 р.н. вибороли учні коледжу Данило Батарчук (в штовханні ядра) і Тетяна Шаповалова (у фінальному забігу на 60 метрів з бар’єрами).

На 2 місці в штовханні ядра — Єгор Лапа, із бронзою у стрибках з жердиною — Богдан Головко.

«Вітаю наших спортсменів та їх тренерів! Так тримати! Успіхів у нових змаганнях! Спорт на Дніпропетровщині має розвиватися попри все. Бо тільки сильний та здоровий народ подолає всі складнощі!» — сказав голова обласної ради Микола Лукашук.

Раніше ми також писали про те, що яхтсменка з Дніпра виборола “золото” етапу Кубку Європи.

2 коментарі

Залишити відповідь