Новини

Дніпряни попросили владу міста установити понад 300 нових камер відеоспостереження

До кінця 2025 року в Дніпрі встановлять понад 300 камер у межах програми «Безпечне місто», яка діє з 2016 року.  Місця обирають за зверненнями мешканців.

245Переглядів

Нові точки відеоспостереження з’являться на житлових масивах Тополя, 12 квартал, Лівобережний, Покровський, Перемога та інших районах.

Про це повідомляють на сайті міськради Дніпра.

Нещодавно 4 камери у тестовому режимі запрацювали у Сквері Героїв. Система фіксує правопорушення та передає відео до Ситуаційного центру.

Ще на Алеї Героїв у Новокодацькому районі встановили 8 камер відеоспостереження.

Зараз у місті працює 2 502 камери. З початку 2025 року мешканці подали 1 055 запитів на отримання відеозаписів. Доступ до них безоплатний, запис можна отримати протягом 30 діб після події.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі на 12 кварталі встановили 10 камер відеоспостереження.

Залишити відповідь