Новини

Дніпряни стали нападати на енергетиків через відключення світла

На вулиці Академіка Янгеля у Дніпрі мешканці дому декілька разів напали на енергетиків. Будинок знаходиться на лінії з критичною інфраструктурою. І його почали відключати в ручному режимі.

239Переглядів

Під час робіт на бригаду декілька разів напали люди.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ЦЕК.

Енергетики отримали тілесні ушкодження та псування особистого майна одного з робітників. Цей інцидент спричинив значну затримку відновлення електропостачання підчерги 5.2.

Відповідні матеріали щодо нападу не енергетиків передали в поліцію для відкриття кримінального провадження.

“Повідомляємо мешканців цих будинків, що перебування їх будинків на лініях з критичною інфраструктурою не надає їм якесь привілейоване становище, тому “ЦЕК” буде здійснювати всі необхідні заходи, щоб відключати ці будинки на рівних умовах з іншими мешканцями міста”, — повідомляється в дописі.

У поліції повідомляють, що перевіряють цей факт.

“Інформація зафіксована відділом поліції № 3 Дніпровського районного управління поліції №1. За вказаним фактом проводиться перевірка. Поліцейські встановлюють усі обставини події. За результатами перевірки буде надано правову кваліфікацію, відповідно до вимог чинного законодавства України“, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпропетровщина серед лідерів за кількістю комунальних боргів: відкрито 45,4 тисячі проваджень.

Залишити відповідь