Новини

Дніпряни заборгували за тепло майже 1,3 млрд грн: їм радять укласти договір на реструктуризацію

Станом на 22 жовтня, борг жителів Дніпра за постачання тепла становить 1 мільярд 267 мільйонів гривень.

148Переглядів

Містянам радять укласти договір на реструктуризацію боргу. Наразі “Теплоенерго” уклало 263 такі угоди на 6,5 мільйона гривень.

Про це сказано на сайті міської ради.

“За минулий опалювальний сезон борг став на 500 тисяч гривень більшим, проте і цьогоріч на 20% зросла кількість охочих податись на реструктуризацію. Якщо абоненти взагалі ігнорують нас та наші повідомлення, то вже справа переходить до суду. Там на них може чекати навіть блокування рахунків тощо”, — зазначила фахівчиня центру обслуговування абонентів комунального підприємства “Теплоенерго” Надія Демська.

Станом на 22 жовтня, підприємство вже подало до суду на злісних боржників 277 позовів на понад дев’ять мільйонів гривень.

Як оформити догорів на реструктуризацію боргу

Щоб оформити послугу реструктуризації, потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів “Теплоенерго” за адресою — вул. Королеви Єлизавети II, 15-А. Необхідно підготувати такі документи:

  • заява;
  • паспорт (1, 2, 11 сторінки);
  • ідентифікаційний код;
  • довідка про склад сім’ї;
  • довідки про доходи всіх повнолітніх членів родини за останні 6 місяців на момент укладення договору;
  • довідка з центру зайнятості (для непрацюючих);
  • остання сторінка трудової книжки (для непрацюючих)

За більш детальною інформацією можна звернутися за номерами: 778-59-98, 778-10-42.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі через борги відключатимуть водопостачання жителям приватних та багатоквартирних будинків: адреси.

Залишити відповідь