Синоптик розповів, що по області пройдуть короткочасні дощі з грозами.
Про це Відкритому повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.
“Впродовж минулого тижня погода на Дніпропетровщині мала антициклональний характер, було сухо і жарко. На цьому тижні відбудеться перебудова баричної системи та синоптичної ситуації в області через західні циклони та атмосферні фронти”, – повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак журналістам Відкритого.
Не буде опадів лише вдень 16 і 17 квітня.

На початку тижня температура залишиться достатньо високою – вночі +9…+14, вдень +21…+28 градусів.
Надалі починаючи з 19 квітня очікується зниження температури – вночі +4…+9, вдень +12…+17 градусів.
“Останні 2 дні середньодобова температура в +21 на Дніпропетровщині відповідала червневій. Зараз відбувається перебудова синоптичної ситуації, що призведе до зниження температури, але нічого такого як сніг чи мороз не очікується”, – додав синоптик.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині пік активності кліщів.



















