Новини

До Енергодару приїхав соратник Путіна для обговорення запуску ЗАЕС

З метою підготовки ЗАЕС до запуску в Енергодар прибув соратник президента РФ Сергій Кірієнко.

345Переглядів

Окупанти зібралися запускати ЗАЕС в окупованому Енергодарі. Щоб обговорити підготовку станції до запуску до захопленого міста прибув керівник адміністрації президента росії Сергій Кірієнко.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Там опублікували відео зустрічі Кірієнка з фейковим керівництвом ЗАЕС, передає Nikopolnews.

Зазначається, що Кірієнко провів на Запорізькій АЕС нараду. Там обговорили підготовку станції до експлуатації в режимі генерації.

Окупанти підтверджують, що наразі всі шість блоків ЗАЕС, як і раніше, перебувають у стані «холодний зупин». Вони заявляють, що цього року хочуть отримати «ліцензію» на експлуатацію блоку № 1, а згодом — і на решту блоків.

“Документи на продовження ліцензії передані до Ростехнагляду, проводиться весь необхідний комплекс робіт, зокрема спрямованих на підтримання необхідного рівня води в ставку-охолоджувачі”,– йдеться у повідомленні 6 травня.

Нагадаємо, і МАГАТЕ, і український «Енергоатом» неодноразово попереджали, що запуск ЗАЕС росіянами загрожує ядерною катастрофою.

Раніше “Особи” також писали: “Росіяни били по Нікопольському та Синельниківському районах, поранено 8 людей”.

Залишити відповідь