Новини

Дві блочно-модульні котельні передав Нікополю Червоний Хрест

Нікополь отримав від міжнародних партнерів блочно-модульні котельні. Вони живитимуть два заклади, в яких системи опалення пошкоджені обстрілами. 

2.56KПереглядів

Котельні працюють на природному газі. А у разі потреби – на дизельному пальному. Обладнання автоматизоване і не вимагає постійного контролю оператора.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Інфраструктуру Нікополя постійно нищить ворог. Тому шукаємо альтернативні рішення, які дозволяють за будь-яких умов забезпечити базові послуги. Такі, як опалення. У двох закладах міста встановили блочно-модульні котельні. Їх потужності вистачить, аби там було тепло», – зазначив міський голова Нікополя Олександр Саюк.

Конструкції компактні та мобільні. У разі необхідності їх можна оперативно перемістити та підключи інші будівлі. Установки місту передав Український Червоний Хрест.

Раніше “Особи” також сповіщали: Архів на Дніпропетровщині отримав прилад для контролю вологості та зарядні станції .

Залишити відповідь