Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років проходив 18-19 травня в польському місті Бєльсько-Бяла. В ньому змагались 833 спортсмени з 30 країн світу. Серед них Дмитро Лебідь та Олег Фесенко – вихованці дніпровського спортивного клубу «Тайфу Дзюдо».
Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.
Дмитро Лебідь переміг суперників з Чорногорії, Австрії, Нідерландів, Казахстану і Хорватії. Він став чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг.
Олег Фесенко здобув 4 перемоги у 5 сутичках: над суперниками з Казахстану, Польщі, Нідерландів та у поєдинку – над дзюдоїстом з Австрії. Він отримав бронзову медаль у ваговій категорії +90 кг.
Обидва спортсмени вибороли по третій медалі на кадетських Кубках Європи з початку року.
Загалом збірна України з дзюдо виборола на польському Кубку Європи U18 6 медалей: 4 «золота» й 2 «бронзи».
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відбувся забіг у вишиванках (фото)”.



















