Новини

Епідпоріг захворюваності на ГРВІ у Дніпропетровській області перевищено на 14,1%

Серед хворих — близько половини дітей, через що деякі класи та школи по всій області перейшли на дистанційне навчання.

335Переглядів

За останній тиждень зафіксовано майже 21 тисячу випадків — це на 8,6% більше, ніж було минулого тижня.

Про це повідомляє голова обласної ради Микола Лукашук у Telegram.

Зараз в області поширюються віруси грипу типів А і В, а також інші респіраторні віруси: аденовірус, РС-вірус, риновірус і метапневмовірус.

Ситуація залишається під контролем, але варто бути обережними. Бережіть себе та близьких! – резюмує Лукашук.

Раніше “Особи” також сповіщали: На онлайн-навчання перевели понад 15 000 школярів Дніпропетровщини.

Залишити відповідь