Новини

Фахівці з Першотравенської міськради навчатимуться у Нідерландах

Представники першотравенської міськради протягом тижня навчатимуться у Нідерландах.

220Переглядів

До навчання долучилося 19 громад з усієї України. Фахівці будуть відвідувати різноманітні тренінги – з менеджменту, безпеки та соціальної допомоги.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Війна ставить нас перед багатьма викликами, тому маємо бути готовими долати кожен з них. Цей візит важливий для покращення якості реагування на кризові ситуації, які можуть виникати у громадах. Приємно, що маємо підтримку міжнародних партнерів», – зазначила очільниця Першотравенська Оксана Вінницька.

У перші дні учасники працювали спільно з посадовцями нідерландських муніципалітетів та обмінювалися досвідом. Відвідали тамтешній Центр інформаційної безпеки та познайомилися зі специфікою роботи мобільної командної групи. Обговорювали на тренінгах механізми ефективного врядування під час виникнення кризових ситуацій у громаді.

Вони також зустрілися з мером нідерландського міста Утрехт Шерон Дейксмою, членами Правління Регіону безпеки.

Раніше “Особи” також писали: “Чому в Україні не будують підземні підстанції: відповідь Укренерго”.

Залишити відповідь