Новини

У Дніпропетровській облраді зустрілися з активною молоддю регіону

До дня молоді голова Дніпропетровської обласної ради Лукашук зустрівся з молоддю області: активістами, волонтерами, спортсменами, представниками молодіжних центрів та ГО.

288Переглядів

Серед учасників були й представники прифронтових громад, які щодня демонструють стійкість та віру в перемогу.

Про це повідомляє Дніпровська обласна рада.

Під час зустрічі молодь дізналася про роботу місцевого самоврядування та процес ухвалення рішень. У сесійній залі вони спробували себе в ролі депутатів та проголосували за умовний проєкт, відчувши атмосферу реального пленарного засідання.

«Наше головне завдання – створювати всі умови для розвитку молодого покоління: якісна освіта, розвинений спорт, доступна сучасна медицина, нові можливості для самореалізації. Ми вже розпочали низку ініціатив, які відкривають перспективи для молоді, і продовжуємо цю роботу», – каже голова  облради.

Він подякував молоді за активність, небайдужість та прагнення змінювати країну вже сьогодні.

«Молодь – це наш потенціал і наше майбутнє. Важливо, щоб кожен мав можливість реалізувати свої ідеї та ініціативи тут, в Україні. Наше завдання – допомогти, підтримати і створити умови для цього», – зазначив Лукашук.

На зустрічі були також присутні деякі депутати облради.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині стартував прийом заявок на обласну премію для молоді.

Залишити відповідь