Новини

У ДніпрОВА зустрілися з представниками Посольств Швейцарії, Австрії та Польщі в Україні

Голова ДніпроОВА Сергій Лисак обговорив безпекову ситуацію та відновлення Дніпропетровщині з представниками країн-партнерів.

225Переглядів

Сергій Лисак зустрівся з представниками Посольств Швейцарії, Австрії та Польщі в України: Олафом Нідербергером, Георгом Діалером і Бартошем Вятржиком. Обговорили розширення міжнародної допомоги.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак у Телеграм.

Він також додав, що на спільній зустрічі говорили про безепкову ситуацію на Дніпропетровщині, зокрема Нікопольському та Синельниківському районах.

“Пояснив гостям – це терор мирних, які щодень страждають від жорстокості ворога. Втрачають близьких і бачать, як руйнують їхній дім. Нівечить противник й інфраструктуру країни. І для нашого регіону – це відчутна проблема. Бо втримуємо бізнесовий та промисловий потенціал, які потребують споживання енергоресурсів. Тож нам неабияк необхідна підтримка у відбудові – не тільки цивільних об’єктів, а й критично важливих. Маємо запит також на когенераційні установки. Власне, як і гуманітарні вантажі для різних сфер – медицини, освіти та мешканців”, – додав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “У Павлограді з’явилися модульні будинки для ночівлі евакуйованих родин”.

Залишити відповідь