Кошти передбачені тим громадам, які зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
За його повідомленням, десять тергромад Дніпропетровської області отримають додатково 26,4 млн. грн. до своїх бюджетів.
Це Зеленодольська, Мирівська, Криничанська, Великомихайлівська, Маломихайлівська, Новопавлівська, Червоногригорівська, Марганецька, Вільногірська, Нікопольська ТГ.
Це вже другий розподіл дотації в цьому році. Ще наприкінці квітня було затверджено розподіл дотації за І квартал 2024 року. Тоді 13 громад Дніпропетровської області отримали додаткові надходження до своїх бюджетів на загальну суму 40 млн. грн, – зазначає Лукашук.
Нагадаємо, раніше “Особи” також повідомляли: Заступник голови ДніпроОВА Володимир Орлов йде з посади.



















