Новини

У Дніпрі почали відключати від водопостачання злісних неплатників 

У Дніпрі з 1 лютого злісних боржників почали відключати від водопостачання. Перші — мешканці приватного сектору в Індустріальному районі.

512Переглядів

Про це повідомили у Дніпровській міській раді.

2 коментарі

Залишити відповідь