Інцидент стався 18 березня близько 04:30 в одному з будинків Шевченківського району. Там жінка кинула гранату в 25-річного сусіда, який попросив її слухати музику тихіше. На щастя, граната не вибухнула, обійшлося без постраждалих. На місце викликали поліцейських.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Правоохоронці затримали 38-річну підозрювану в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У затриманої вилучили гранату Ф-1.
Слідчі повідомили фігурантці про підозру за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. За скоєний злочин жінці може загрожувати до 7 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Нагадаємо, раніше “Особи” також писали: “За поточний місяць патрульні у Дніпрі виявили 191 водія з ознаками сп’яніння”.




















