Лікарні Дніпропетровщини отримують необхідне обладнання та альтернативні джерела енергії для стабільної роботи за будь-яких умов.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Завдяки співпраці з асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція — Україна» Криворізький онкодиспансер отримав 44 сучасні медичні ліжка, 33 столи для харчування, матраци та інше необхідне устаткування й витратні матеріали.
Окрім того, Софіївська районна лікарня забезпечена 10 електричними панельними обігрівачами, що допоможуть підтримувати комфортну температуру в холодний період.
З керівницею асоціації Діаною Дольс обговорили подальше зміцнення нашої співпраці. Плануємо й надалі забезпечувати не лише медичні заклади, але й заклади освіти та соціального захисту, які цього потребують, – пише Лукашук.
Раніше “Особи” також інформували: Медичні та освітні заклади Дніпропетровщини отримали допомогу від благодійників.






















