Загальний обсяг – 90 мільйонів гривень на рік. Так, кожен депутат має по 750 тисяч грн для того, щоб вирішувати проблеми своїх оругів.
Про це повідомляє рух “Чесно”.
Депутатські фонди в обласних радах є важливим інструментом для фінансування соціальних програм та матеріальної допомоги населенню.
Протягом 2022 та 2023 років, депутати Дніпропетровської облради використали 89,9 мільйона гривень з передбачених 90 мільйонів. На кінець листопада 2024 року, суми використаних коштів ще не підбиті. Вони будуть відображені після казначейських звітів у березні 2025 року.
“Депутатські фонди – це важливий інструмент для підтримки населення і розвитку громад. У нашій області ми забезпечуємо політичний консенсус, що дозволяє ефективно використовувати ці ресурси на благо громади. У 2024 році на потреби виборців в бюджеті нашої області було передбачено 90 млн грн. На цей рік заклали таку ж суму. Плануємо її збільшити, але все залежатиме від безпекової ситуації”, – зазначив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.
Раніше “Особи” також писали: “Виробники Дніпропетровщини можуть отримати фінансову допомогу для проходження міжнародної сертифікації”.



















