Новини

У Дніпрі після вчорашніх обстрілів відновили теплопостачання половині абонентів, на Харківщині – більшості

У Дніпрі та Харкові після ракетної атаки РФ 25 грудня частково відновили теплопостачання.

235Переглядів

Російські окупанти під час масованої атаки по енергетиці України на Різдво випустили понад 70 ракет і більш ніж сотню ударних дронів. Захисникам вдалося збити більше 50 ракет і значну частину БПЛА.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення Олексій Кулеба.

Так, в Харківській області вже відновили тепло для майже 400 тисяч абонентів. Наразі залишаються частково без опалення три громади області, роботи тривають.

На Дніпропетровщині підключили половину будинків у місті Дніпро. По області продовжується відновлення, без тепла близько 43 тисяч абонентів.

На Івано-Франківщині до кінця доби очікується підключення 81 будинку.

“Також через постійні обстріли проблеми з опаленням у місті Херсон.

Фахівці працюють, щоб якомога швидше відновити опалення, попри ризики. Там зараз без тепла 44 багатоповерхівки”, – написав Кулеба.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі російський дрон на одному з ринків поранив восьмеро людей.

Залишити відповідь