Новини

Легкоатлет з Дніпра виборов срібло на етапі “Діамантової ліги”

У Польщі відбуваються змагання етапу “Діамантової ліги”.

263Переглядів

У змаганнях взяв участь легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан. Він метнув молот на 79,85 метра та здобув срібну медаль.

Попереду нього опинився олімпійський чемпіон, канадець Етан Кацберг.

Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

“На етапі Діамантової ліги, який проходить у Польщі, маємо ще одну медаль. Наш Михайло Кохан завоював срібло. Метнув молот на 79,85 метрів. Попереду нього тільки олімпійський чемпіон, канадець Етан Кацберг. Вітаємо з крутим результатом”, – написав Лисак.

Довідка:

Михайло Кохан – 23-річний український метальник молота з Дніпра. Бронзовий призер Олімпійських ігор-2024.

У 2017 році став Чемпіоном миру серед юнаків. Чемпіон Європи серед юнаків (2018), юніорів (2019) та молоді (2021, 2023). Чемпіон дорослого Кубка Європи з метань 2024 року.

Триразовий фіналіст дорослих чемпіонатів світу з легкої атлетики. Двічі проходив до підсумкового топ-5 (2019, 2023).

Срібний призер командного Євро-2023, що проходив у рамках Європейських ігор у Польщі та бронзовий призер Євро-2024.

Нагадаємо, що “Особи” повідомляли: Михайло Кохан автоматично увійшов до фіналу змагань з метання молота на Олімпіаді-2024.

Також раніше Дніпровський легкоатлет переміг на престижних змаганнях у Лос-Анджелесі.

Залишити відповідь