Легкоатлетка та Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх виграла командний чемпіонат Європи зі стрибків у висоту. Це принесло Україні ще 16 балів у загальний залік.
Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.
Переможниця Олімпіади-2024 захистила свій титул чемпіонки командного Євро, здобутий у 2024 році.
З першої спроби Магучіх підкорила висоту 1,91 метра. Далі з першої спроби дніпрянка стрибнула на 1,94 метра. Висоту у 1,97 метра українка підкорила лише з третьої спроби, як і польська спортсменка Жодзік. Планку у 2,00 метри Магучіх підкорила з першої спроби та достроково стала чемпіонкою, бо Жодзік не зуміла підкорити планку у двох спробах.
Попри цю перемогу, Україна поки що залишається у зоні вильоту з першого дивізіону. Проте, завдяки виступу Магучіх, відставання від 13-ї Угорщини скоротиться до 12,5 очок.
Раніше “Особи” також інформували: «Спортсменкою року» в Україні стала Ярослава Магучіх.



















