Новини

Легкоатлети з Дніпропетровщини вибороли 12 медалей на Чемпіонаті України

Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли призові медалі на Зимовому чемпіонаті України з метань серед дорослих, молоді, юніорів.

388Переглядів

Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів пройшов 18-19 лютого в Києві. Змагання були відбірковими на Кубок Європи з метань, що пройде 15-16 березня у Нікосії (Кіпр).

Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли 12 медалей та посіли перше місце в командній першості. Про це повідомили на Facebook-сторінці регіонального відділення національного олімпійського комітету.

У змаганнях брала участь 15-річна сестра бронзового призера Олімпіади в Парижі-2024 Михайла Кохана – Міланія. Дівчина дебютувала на змаганнях і одразу виграла чемпіонат України серед U20 у метанні молота 4 кг з результатом 55,11 м.

Також чемпіонами стали:

  • Карина Авраменко — метання диску 1 кг;
  • Руслан Валітов – метання диску 2 кг;
  • Микита Брагінець – метання молоту 7,26 кг;
  • Милана Корнєєва – метання спису 600 г;
  • Данило Батарчук – метання диску 1,75 кг.

Срібні медалі вибороли:

  • Тальяна Ковальчук – метання молоту 4 кг;
  • Єгор Лапа – метання диску 1,75 кг;
  • Марія Пономаренко – метання диску 1 кг.

Ще троє атлетів стали бронзовими призерами:

  • Антоніна Корнєєва – метання спису 600 г;
  • Юлія Маркова – метання диску 1 кг;
  • Олександр Власов — метання диску 1,75 кг.

Раніше “Особи” також писали: “В Дніпропетровській ОВА підсумували роботу обласних закладів освіти у 2024-му році”.

Залишити відповідь