Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів пройшов 18-19 лютого в Києві. Змагання були відбірковими на Кубок Європи з метань, що пройде 15-16 березня у Нікосії (Кіпр).
Спортсмени з Дніпропетровської області вибороли 12 медалей та посіли перше місце в командній першості. Про це повідомили на Facebook-сторінці регіонального відділення національного олімпійського комітету.
У змаганнях брала участь 15-річна сестра бронзового призера Олімпіади в Парижі-2024 Михайла Кохана – Міланія. Дівчина дебютувала на змаганнях і одразу виграла чемпіонат України серед U20 у метанні молота 4 кг з результатом 55,11 м.
Також чемпіонами стали:
- Карина Авраменко — метання диску 1 кг;
- Руслан Валітов – метання диску 2 кг;
- Микита Брагінець – метання молоту 7,26 кг;
- Милана Корнєєва – метання спису 600 г;
- Данило Батарчук – метання диску 1,75 кг.
Срібні медалі вибороли:
- Тальяна Ковальчук – метання молоту 4 кг;
- Єгор Лапа – метання диску 1,75 кг;
- Марія Пономаренко – метання диску 1 кг.
Ще троє атлетів стали бронзовими призерами:
- Антоніна Корнєєва – метання спису 600 г;
- Юлія Маркова – метання диску 1 кг;
- Олександр Власов — метання диску 1,75 кг.
Раніше “Особи” також писали: “В Дніпропетровській ОВА підсумували роботу обласних закладів освіти у 2024-му році”.



















