Новини

Легкоатлети з Дніпропетровщини вибороли п’ять медалей на юніорському чемпіонаті України

Легкоатлети з Дніпропетровської області на командному юніорському чемпіонаті України здобули "золото", два "срібла" та дві "бронзи".

187Переглядів

Командний чемпіонат України серед юніорів проходив у Києві 18–19 січня. Змагання були відбірковими на чемпіонат Асоціації Балканських федерацій, що відбудеться 8 лютого у Софії (Болгарія).

Про це йдеться на сайті регіонального відділення НОК.

Чемпіоном в бігу на 60 метрів став Олександр Комісаренко. Срібні медалі вибороли Марія Пономаренко у штовханні ядра чотири кілограми та Наталія Фастова у бігові на 2000 метрів із перешкодами.

Бронзовими призерами стали Тетяна Шаповалова у бігові на 60 метрів із бар’єрами та Андрій Тараненко у бігові на 2000 метрів із перешкодами.

Збірна команда Дніпропетровського фахового коледжу спорту виборола перемогу серед закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання.

Раніше “Особи” також сповіщали: 15-річна фігуристка з Дніпра візьме участь в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

1 коментар

Залишити відповідь