Заклади охорони здоров’я, підпорядковані Дніпропетровській обласній раді, зокрема установи у Дніпрі та Самарі, отримали масажні столи, аптечки, необхідні медикаменти.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лкашук.
За його словами, медична система Дніпропетровщини працює в умовах колосального навантаження — війна, велика кількість поранених, велика потреба у ресурсах.
Дніпропетровська обласна рада системно допомагає лікарням області, щоб медики могли рятувати життя й надавати якісну допомогу кожному, хто її потребує, – пише Лукашук.
Особливо цінна ця допомога для обласної лікарні ім. Мечникова, де працюють із найтяжчими пацієнтами — і щодня рятують людські життя.
Лукашук подякував за допомогу надійним партнерам — Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна», пані Діані Дольс, «Всеукраїнській раді реанімації та екстреної медичної допомоги», ТОВ «Санагро Україна» — за постійну підтримку та внесок у підсилення лікарень області.
Також “Особи” раніше писали: У Дніпрі в лікарні, яка постраждала від обстрілу, замінять вікна та двері за 8 млн грн.























