Новини

Люксембург допомагатиме відновлювати Криворізький район

У Кривому Розі підписали з Люксембургом меморандум про відновлення Криворізького району. Презентували що планують відбудувати на території району.

279Переглядів

На підписання приїхали представники з Люксембургу. Зокрема Парило Червіно, радник глобальних програм Люксембургу агенства розвитку «LuxDev» та Катерина Булацька, виконавча директорка Proman Люксембург.

Про це повідомили на сайті «Першого Криворізького» з місця події.

Проєкт відбудови розрахований на п’ять наступних років.

Ключові цілі проєкту:

  • Підтримка зайнятості та надання соціального фінансування мікро-, малого- та середнього бізнесу;
  • Покращення доступу та якості освіти для дітей віком від 3 до 17 років;
  • Посилення навичок місцевої влади в управлінні процесом відновлення;

Присутні були також представники громад Дніпропетровщини: начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко, начальник Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області Віталій Шпак, керівник групи Генадій Русанов.

Під час презентації представники Люксембургу познайомилися з представниками громади для подальшої співпраці та зв’язку.

Представники Люксембургу планують відвідати протягом 3 місяців кожну громаду Криворізького району.

Розглядатимуть також такі проєкти, як відновлення берегів річки або популяції тварин на території громади.

Раніше “Особи” також сповіщали: Люксембург допоможе у відбудові Криворіжжя.

Залишити відповідь