За словами очільника ОВА Сергія Лисака, таке ком’юніті і надалі збиратимуть регулярно.
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
«Надважливо чути, розуміти і підтримувати виробників українського. Які показали приклад надзвичайної стійкості під час війни. Попри повітряні тривоги і обстріли. Складнощі з логістикою, сировиною та збутом. Під звуки генераторів – працюють. Такі зустрічі будемо проводити і далі. Разом знаходити рішення. Бо сфера має працювати й залишатися опорою економіки», – наголосив Сергій Лисак.
Директор сільгосппідприємства Олександр Сплодитель розповів, що до такого заходу приєднався не вперше. Каже: деякі питання вдається вирішити вже в процесі розмови.
Співвласник компанії-виробника косметики та побутової хімії Олександр Вертегел поставив питання про поповнення команди кваліфікованими працівниками. Наголосив: готові брати на роботу ветеранів. Розшукують таких людей. Вважає: аби процес був легшим для всіх, має бути чітко налагоджена взаємодія відповідних служб.
«Я бачу, що це актуальна проблема. Що керівництво області нею займається, – поділився він. – Розмова була достатньо конструктивною. Спілкувалися у живому форматі».
Співвласник бізнесу з виготовлення полімерної макрофібри для армування бетону Віктор Андрухів підкреслив: бізнес дуже уважно дивиться на ті сигнали, які влада дає сьогодні.
«Підприємці чекають на певну підтримку. І велика системна робота, яку проводить держава у цьому питанні, допомагає справлятися з викликами», – наголосив він.
«Ми озвучили свої питання. Був фітбек від учасників, які могли проконсультувати. Нас не просто послухали, а намагаються зробити все можливе, щоб допомогти», – поділилася враженнями від зустрічі менеджерка агрофірми, що займається вирощуванням яблук Альона Щебетаха.
Загалом до зустрічі долучилися майже півсотні компаній, які працюють у різних сферах.
Раніше “Особи” також сповіщали: В Україні хочуть оцифровувати всі бізнес-сервіси для унеможливлення корупції.

























