Мер Павлограду зазначив, що перейменування міста буде неправильним рішенням і з юридичної і з моральної точку зору.
Про це повідомляє Відомо.
“Ми б хотіли жити у правовій державі. Якщо це питання двічі розглядалося у Верховній Раді, то воно не може ще раз розглядатися у парламенті. Це якщо розглядати питання з юридичної точки зори. А якщо брати моральний аспект, то, будь ласка приїдьте до нас у громаду і роз’ясність свою позицію з точки зору права. Звідки ви взяли інформацію, що Павлоград названо на честь якогось наслідника престолу, дайте підтверджуючі документи. Крім того, давайте вести діалог – влада і люди. Мешканці міста висловили думку. Можливо, вони помиляються, можливо, ви знаєте щось більше, так донесіть це до людей”, – сказав Вершина.
Він зазначив, що у місті намагалися достукатися до Києва, але з керівництвом Павлограда і його мешканцями навіть відмовилися спілкуватися.
“Ми просилися приїхати в Інститут національно\ пам’яті, зустрітися з комісією. Нас не пустили, з нами не контактують. З нами не хочуть розмовляти, а чомусь передавлюють ситуацію. Чому? Не зрозуміло. Я за деколонізацію, я за декомунізацію, я за дерусифікацію. Але ми вважаємо, що місто назване на честь святого Апостола Павла, і ми святкуємо День міста у ці свята, ухвалили відповідні рішення”, – зазначив міський голова.
Вершина також зазначив, що місто захищає права територіальної громади у суді.
“Сьогодні в Київському адміністративному суді прийнято два провадження від Павлоградської міської ради і від Громадської ради Павлограда, і чому знову педалюється ця ситуація – не розумію. Хочемо запросити мовного омбудсмена до Павлограда. Нехай він приїде. Це буде демократично, це буде цивілізовано. Не в кулуарах. Нехай приїде і зустрінеться з представниками громади. Я – міський голова, який зобов’язаний виконувати волю виборців, тобто жителів міста. Якщо вони приймуть рішення перейменувати, я буду зобов’язаний реалізувати їхнє бачення, їхню точку зору”, – підкреслив Вершина.
Раніше “Особи” також сповіщали: Танк, який демонтували у Павлограді, не будуть передавати до музею Міноборони: пояснення мера.



















