Новини

Мерія Дніпра оскаржує обов’язковість «зелених ліній», – адвокат

Мерія Дніпра у судовому порядку оскаржує бовʼязковість відображення «зелених ліній» на генеральному плані.

252Переглядів

Міськрада Дніпра подала чимало скарг на рішення Верховного суду.

Про це повідомляє у дописі на Facebook дніпровський адвокат Василь Підлужний.

«Нещодавно я писав, що Верховний Суд сформував позицію про обовʼязковість відображення «зелених ліній» (парків, скверів, зелених зон, тощо) на генеральних планах населених пунктів і міста Дніпро зокрема. (Справа 160/19750/22), – повідомив Василь Підлужний. – Це настільки не сподобалось мерії Дніпра, що вони вирішили залучити декількох адвокатів із Барістерс ну й адвоката Шевчука та намагаються цю ситуацію змінити. Ну а кому сподобається те що раніше можна було у ручному режимі визначати, де можна буде будувати на зелених зонах, а де ні…».

Як зазначає адвокат, обидві касаційні скарги Верховний Суд відхилив та не прийняв до розгляду, а відвід судді взагалі не розглядали, бо він був поданий вже коли справу розглянули.

“Але, на мою думку, буде ще продовження… бо їм так не хочеться втрачати можливість ручного режиму та опцію забудови зелених зон”, – пише Підлужний.

Раніше “Особи” також сповіщали: Депутати міськради Дніпра вимагають включити турецьку компанію Limak до реєстру спонсорів війни.

Залишити відповідь