Новини

Троє мешканців Кривого Рогу викрадали кошти громадян через онлайн-банкінг

У Кривому Розі правоохоронці викрили групу, яка викрадала кошти громадян через онлайн банкінг.

288Переглядів

За даними розслідування, троє мешканців Кривого Рогу за допомогою програмного забезпечення незаконно отримували доступ до клієнтських баз банківських установ. Використовуючи персональні дані громадян, вони робили дублікати SIM-карток та виводили кошти на підконтрольні рахунки. Крім цього, оформлювали фінансові кредити. Потерпілих обікрали суму понад пів мільйона гривень.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Правоохоронці провели обшуки вдома у підозрюваних та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, SIM-картки і готівку.

Прокурорами Дніпропетровської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи за фактами порушення недоторканості приватного життя, крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем (ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 182, ч. 5 ст. 185, ч. 4, 5 ст. 190,  ч. 5 ст. 361 КК України).

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі судитимуть шахраїв, які ошукували громадян під виглядом букмекерської компанії “.

1 коментар

Залишити відповідь