Через наслідки надзвичайної ситуації уряд ухвалив рішення тимчасово припинити освітні процеси в очній формі в закладах дошкільної, загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти залежно від безпекової ситуації в регіоні.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти та науки.
Там пропонують обласним адміністраціям та іншим зацікавленим центральним органам виконавчої влади з урахуванням рішень відповідних комісій з ТЕБ та НС невідкладно опрацювати доцільність:
- переходу на дистанційну форму навчання або
- продовження / запровадження зимових канікул до 1 лютого 2026 року.
Наразі невідомо, які саме рішення щодо навчальних процесів будуть прийняті нам Дніпропетровщині. Але у Києві через складну енергетичну ситуацію запровадять зимові канікули до 1 лютого 2026 року. А рішення щодо роботи закладів дошкільної освіти ухвалюватимуть у столиці з урахуванням ситуації на місці.
Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі відкрили перший в Україні Цифровий освітній центр для педагогів.



















