Новини

Міноборони повернуло полігон на Дніпропетровщині, який незаконно вилучили місцеві депутати

Міністерство оборони України повернуло земельну ділянку полігону, яку депутати однієї з територіальних громад Дніпропетровщини 24 лютого 2022 року незаконно вилучили.

667Переглядів

За повідомленням, у день початку повномасштабного вторгнення росії місцеві депутати незаконно вилучили й передали до комунальної власності землі полігону площею 740 гектарів.

Про це йдеться на сайті Міноборони.

“Наразі скаргу МОУ повністю задоволено. Рішення про реєстрацію цієї землі за сторонніми особами в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно буде скасовано”, — йдеться у повідомленні.

Земельну ділянку відтепер використовуватимуть за призначенням. Всі зібрані матеріали справи скерують до правоохоронців, аби притягнути винних до відповідальності.

Раніше ми також писали про те, що прокуратура Дніпропетровщини повернула тергромаді земельну ділянку вартістю понад 400 млн грн.

Залишити відповідь