Новини

Міноборони: в “Резерв+” вже більше 10 тисяч звернень на укладання контракту від 18-24-річних

Лише 11 лютого Міноборони запустило “Контракту 18-24”, а у "Резерв+" вже подали свої заявки на цю програму 10 тисяч молодих українців.

269Переглядів

Речник Міноборони Дмитро Лазуткін розповів про кількість звернень щодо укладання контракту від 18-24-річних в “Резерв+”.

Про це повідомив Укрінформ.

“Ми взагалі-то не розкриваємо цю службову інформацію, але можемо сказати, що в застосунку “Резерв+” більше 10 тисяч звернень”, – зазначив Лазуткін.

Він уточнив, що подати заявку на підписання “Контракту 18-24” можна, крім “Резерв+”, також через сайт 18-24.army.gov.ua та гарячу лінію Міноборони.

Міністерство оборони 11 лютого офіційно розпочало проєкт “Контракт 18-24”. Це добровільна можливість для громадян 18-24 років приєднатися до лав Збройних сил України на 1 рік із розширеним фінансовим та соціальним пакетом.

Проєкт пропонує контракт на мільйон, із яких 200 тис. гривень виплачують одразу, а решту – під час служби. Добровольці отримуватимуть щомісячне грошове забезпечення до 120 тис. гривень, матимуть можливість “нульової” іпотеки, навчання за державний кошт, безкоштовне медичне забезпечення, зокрема, зубне протезування, а також право на виїзд за кордон після року служби.

Нагадаємо, раніше “Особи” писали: Українські виробники зброї у 2024 році працювали лише на 37% від своїх можливостей.

Залишити відповідь