Новини

На чемпіонаті України з настільного тенісу спортсмени з Дніпропетровської області здобули 13 медалей

Дві золоті, п'ять срібних та шість бронзових медалей виграли тенісисти з Дніпропетровської області на чемпіонаті України з настільного тенісу.

295Переглядів

Чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів проходив з 27 по 30 березня в Андріївці на Львівщині. У змаганнях взяли участь 93 учасники, 23 команди майже з усіх областей України.

Про це сказано у Telegram-каналі відділення національного олімпійського комітету в регіоні.

Мультимедалісткою стала Дар’я Ковальова з Кривого Рогу. Вона здобула два “золота” в одиночці та в міксті, “срібло” в парі та “бронзу” у складі команди.

Також бронзовими призерами в парі стали Михайло Макієнко та Олег Гавришко.

Олег Гавришко, Іван Мандзій, Михайло Макієнко та Святослав Клименко посіли друге місце в командному турнірі. Спортсменки Дар’я Ковальова, Катерина Бондаренко, Софія Бектемірова та Ганна Горчакова у цьому ж змаганні здобули бронзову нагороду.

Підготували спортсменів Станіслав Бондарев та Олександр Дювбаков.

Раніше “Особи” також сповіщали: Юні спортсмени з Дніпропетровщини блискуче виступили на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань.

Залишити відповідь